Zachmurzenie częściowe+13 , niedziela 28 maj
Imieniny: Augustyna, Ingi

Paweł Domagała – Walentynki w Artusie – koncert

typ: Muzyka
rodzaj: Koncert
termin: od 2017-02-15 do 2017-02-15
miejsce: Dwór Artusa, Toruń, ul. Rynek Staromiejski 6
Paweł Domagała – Walentynki w Artusie – koncert
Dwór Artusa, Toruń, ul. Rynek Staromiejski 6,
początek koncertu 15.02, godz. 19.00,
bilety: 50/ 60 zł
 
Warto już dziś zadbać o wyjątkowe niespodzianki na Święto Zakochanych. Koncert Pawła Domagały to idealny prezent nie tylko dla drugiej połówki. Wszak nie ma nic lepszego niż rozpocząć romantyczny wieczór od wspólnego wysłuchania nastrojowych piosenek o miłości, o wykonanie których zadba wokalista, aktor i artysta znany nie tylko ze szklanego ekranu.
 
Paweł Domagała to aktualnie jeden z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. Na swoim koncie ma wiele ról teatralnych, serialowych i filmowych.
 
W ostatnim czasie dał się również poznać jako muzyk. Jest to jego druga, obok aktorstwa, największa pasja. Od wielu lat pisze i wykonuje swoje własne utwory. W tekstach śpiewa o miłości, wierze, przebaczeniu oraz spokoju wewnętrznym.
 
Efektem tej pracy jest debiutancki krążek Opowiem Ci o mnie, który ukazał się w listopadzie br. Jest bardzo osobiście, intymnie, ale nie brakuje świeżych popowych melodii. O brzmienie i aranżacje zadbał Łukasz Borowiecki (założyciel zespołu Jamal i producent płyty Artura Andrusa Myśliwiecka).
 

Koncert Pawła Domagały to idealny prezent, którym można wydłużyć świętowanie Walentynek o kolejny dzień. Nie ma nic przyjemniejszego niż dwa wspólne nastrojowe wieczory. 

powrót do listy imprez