Zachmurzenie częściowe+13 , niedziela 28 maj
Imieniny: Augustyna, Ingi

Koncert Ani Dąbrowskiej

typ: Muzyka
rodzaj: Koncert
termin: od 2017-02-19 do 2017-02-19
miejsce: CKK Jordanki, Toruń, ul. Al. Solidarności 1-3
Koncert Ani Dąbrowskiej
Ania Dąbrowska wystąpi m.in. z materiałem z jej ostatniej płyty, która odniosła ogromny sukces i jest jedną z najlepiej sprzedających się płyt w Polsce w ostatnim roku.
 
„Dla naiwnych marzycieli” to przełomowy album Artystki, na który fani czekali wyjątkowo długo bo aż 4 lata. Płyta zapowiadana jako podsumowanie pewnego okresu w życiu i początek zupełnie czegoś nowego, współpraca z nową ekipą i absolutnie nowy materiał. Czy artystka sprostała oczekiwaniom? Jest to pytanie, na które można udzielić tylko jednej odpowiedzi – twierdzącej.
 
Płyta „Dla naiwnych marzycieli” zadebiutowała na pierwszym miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży już w dniu premiery czyli 4 marca 2016. Od tego momentu Ania Dąbrowska nie schodzi z OLiSu i jak widać, nadal nie ma takiego zamiaru! Album od pół roku stale utrzymuje się w czołówce wśród 10 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Album został wyróżniony przez ZPAV statusem Platynowej Płyty, singiel „W głowie” również pokrył się już Platyną, a nominowany do Fryderyka utwór „Nieprawda” zyskał Złoto.
 
Do stacji radiowych trafił nie dawno trzeci singiel zatytułowany „Poskładaj mnie”. Tak jak każdym poprzednim singlem czyli „Nieprawdą” i „W głowie” wokalistka wprowadza słuchaczy w dobry nastrój, nie tylko pozytywną melodią, ale również swoim głosem, który od zawsze działa jak najlepszy lek.
 
18 listopada ukazało się specjalne wydanie winylowe płyty „Dla naiwnych marzycieli”!
 
BILETY: sklepy Empik, Media Markt, Saturn oraz na stronie:
http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/1787454-ania-dabrowska.html
 
Ceny biletów (przedsprzedaż /od 1 lutego / w dniu imprezy):
- 85zł - I kategoria
- 65zł / 75zł / 85zł - II kategoria
- 55zł / 65zł / 85zł - III kategoria
 

Wkrótce również w kasie CKK Jordanki 

powrót do listy imprez