Zachmurzenie częściowe+13 , środa 24 maj
Imieniny: Joanny, Zdenka

KS TORUŃ TAKŻE GRA Z WIELKĄ ORKIESTRĄ!

Już w najbliższą niedzielę w całym kraju odbędzie się kolejny 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku w akcje włączają się Kluby Sportowe oraz sportowcy z całej Polski. Nie inaczej jest z Klubem Sportowym Toruń, który zaprasza do zakupu „wyjazdowej sesji z drużyną KS Toruń w Częstochowie”.

Jak co roku z chęcią włączamy się do akcji WOŚP. W poprzednich latach głównie fundowaliśmy  całoroczne wejściówki na mecze ligowe naszej drużyny na Motoarenie. Tym razem postanowiliśmy przygotować voucher na wyjazd jednej osoby wraz z drużyną na mecz w Częstochowie. Mamy nadzieję, że nasz pomysł spodoba się kibicom zaangażowanym w pomoc innym, a z licytacji zbierzemy znaczną kwotę na rzecz Orkiestry – powiedziała Ilona Termińska.
 
Na czym, zatem ma polegać sesja wyjazdowa z drużyną Klubu Sportowego Toruń? Każdy kto chciał być uczestnikiem meczu ligowego, ale oglądanego z perspektywy parku maszyn, to właśnie teraz będzie mieć taką okazję. – Zwycięzca licytacji otrzyma vocher, który będzie uprawniać do wyjazdu z naszą drużyną na mecz do Częstochowy. Co więcej, oprócz przejazdu, wspólnego posiłku oraz oczywiście biletu na mecz… gwarantujemy pobyt podczas spotkania w parku maszyn. Tak więc kibic będzie mógł poczuć się częścią naszego zespołu. Myślę, że to bardzo atrakcyjna forma kibicowania. Szczerze mówiąc to jeszcze kilka lat temu sama z chęcią wzięłabym udział w takiej licytacji – kontynuuje prezes toruńskiego Klubu.
 

Jak się jednak okazuje, vocher nie obejmuje tylko wyjazdu do Częstochowy. Po spotkaniu z Włókniarzem zwycięzca licytacji weźmie udział także wraz z sztabem trenerskim w Radiu Gra. – Wizyta w Radiu Gra to taka dodatkowa niespodzianka, za którą dziękujemy rozgłośni. Będzie można na żywo zobaczyć, jak wygląda praca w toruńskim ośrodku radiowym oraz oczywiście wziąć udział w audycji poświęconej meczowi w Częstochowie. Całość zapowiada się naprawdę pasjonująco, a zaczynamy oczywiście licytacją już 15 stycznia, podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – zakończyła Ilona Termińska. 

źródło informacji: Jakub Michalski
Komentarze użytkowników (0)
Dodaj swój komentarz:
autor komentarza
treść:

%) :D 8) :) :P ;) :J :ok :( :[] :o :bad (!) (?) hihi! :wow :mniam :jezyk :$$ :evil :love :bzik :happy
Pozostało znaków:   Napisałeś znaków:
kod z obrazka*